More Website Templates @ TemplateMonster.com. November 21, 2011!

Music Club Apollo

Dorian Gray 16.3.2013

Napsal Marian Šaradin 14. 3. 2013 Čt 19:27 v kategorii News. Připojeno 0 komentářů.

Bratislavská skupina DORIAN GRAY, ktorá minulý rok na Top Feste Plus robila predkapelu svetovej rockovej špičke GUNS N´ ROSES, vo februári vydala svoje štvrté CD s názvom DRUHÁ TVÁR a následne v marci vyráža na malé klubové turné, v rámci ktorého navštívia aj Apollo music club v Považskej Bystrici. Toto turné je taktiež oslavou dvadsiateho výročia vzniku skupiny.

Dorian Gray 16.3.2013

Slovenské hardrockové trio s bohatou minulosťou. Skupina vznikla v roku 1992, jej prvý veľký hit „Som tu len hosť“ pochádza ešte z minulého storočia, no jej prvý album „Dorian Gray“ si fanúšikovia mohli kúpiť až v roku 2001. Nosič „Aj teba sa to týka“, ktorý vyšiel v roku 2008, obsahoval hneď dva albumy – na jednom boli dovtedy nevydané skladby od Dorian Gray z 90. rokov a na druhom celkom nový repertoár. Do diskografie skupiny pribudne nová veľká platňa v roku 2013.

Dorian Gray avizuje, že nové piesne budú o poznanie mierumilovnejšie ako doteraz. Po období protestu a revolty prichádza čas na spievanie aj o príjemných veciach :)

Skupina dnes hrá v zložení Vadim Bušovský, Boris Brna (obaja zakladajúci členovia Dorian Gray) a Dano Urbán.

 

http://www.doriangrayband.com/

https://www.facebook.com/DorianGraySK